Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Турнір з пляжного волейболу

2.jpg

В селі Водяне на мальовничому узбережжі Каховського водосховища 1 червня відбувся турнір з пляжного волейболу, присвячений Дню захисту дітей. В цьому році проходив вже другий за рахунком турнір, який був започаткований ще в минулому році, і ініціатором якого є Віктор Єрмаков.
В 2018 році він разом з спортсменами села та за підтримки голови сільської ради Сергія Єрмакова облаштували два майданчика для пляжного волейболу і провели перший турнір, в якому прийняли участь команди Водянської ОТГ і Кам’янсько-Дніпровської ОТГ. Але в цьому році географія учасників розширилася. На турнір, крім команд Водянської ОТГ і Кам’янсько-Дніпровської ОТГ, прибули учасники з Веселівської ОТГ і команди Василівського району. В змаганнях приймали участь як чоловічі, так жіночі команди. Всього було 13 команд, які були поділені на дві групи.
Учасників команд привітали засновник турніру Віктор Єрмаков та директор сільського центру фізкультури і спорту Водянської ОТГ КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради  Сергій Левченко, які наголосили:
– Надзвичайно приємно проводити цей видовищний турнір на березі перлини України – Каховського водосховища. Дякую водянцям і кам’янцям, що зголосилися взяти участь у змаганнях. Особлива вдячність учасникам з міста Василівки і пгт Веселе. Хочу відзначити, що всі учасники демонструють висококласну гру. Найперше, грайте в своє задоволення, і нехай переможе найсильніший!
Щедре сонце, лагідна морська прохолода, вибухові емоції, палкі вболівальники і нестримна жага перемоги – така атмосфера панувала на пляжі села. Протягом восьми годин точився бій між вправними волейболістами за звання найкращої команди. У результаті заповітне найпрестижніше перше місце виборола збірна Кам’янсько-Дніпровської ОТГ (Валерій Колбасов і Кирило Яковлєв). На другій сходинці команда Водянської ОТГ (Віктор Єрмаков і Микола Єрмаков). І на почесній останній сходинці п’єдесталу, в призовій трійці також команда Водянської ОТГ (Євген Покалюк і Олександр Мовчан). Серед жінок почесне перше місце зайняла команда з Василівки (Анастасія Бондаренко і Валерія Крамаренко), друге місце команда Водянської ОТГ (Валерія Пономаренко і Віталіна Гончаренко) і третє місце – команда Веселівської ОТГ.
По завершенню турніру сільський голова Сергій Єрмаков привітав команди з перемогою і вручив їм грамоти, медалі і кубки. В свою чергу, голова сільської ради також отримав грамоту і кубок від директора сільського центру фізкультури і спорту Водянської ОТГ КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради  Сергія Левченка.
Хочеться сказати слова подяки приватному підприємцю Артуру Хачатурову, який залюбки організував місце для відпочинку гостей, вболівальників, учасників турніру і пригощав смачним шашликом та прохолодними напоями.
Микола Ященко