Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Прощавай, рідна школо!

9.jpg
8.jpg
7.jpg
6.jpg
5.jpg
4.jpg
10.jpg

Усміхається весело травень,
Бо скінчилась навчальна пора,
І зібралась на дзвоник останній
Вся весела шкільна дітвора.
Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята «Останнього дзвоника». І для учнів, і для вчителів це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Особливо для випускників, для яких шкільний дзвінок лунає дійсно востаннє. Звісно, ви чутимете його мелодію ще багато-багато разів, приводячи до школи своїх дітей, а пізніше й онуків, але для вас, особисто для вас, він пролунає сьогодні востаннє. Минуть роки, але ви пам’-ятайте і цей дзвінок, і рідну школу, і ваших вчителів, по-батьків-ськи вимогливих і по-материнськи турботливих.
По-особливому урочистий цей день і для ваших батьків, дідусів і бабусь. Разом із вами вони пройшли роки вашого шкільного життя, раділи вашим успіхам, переймалися невдачами. Цінуйте їхню любов і підтримку, пам’ятайте, що й вони потребують того ж від вас. 
31 травня у школах нашого села пролунав останній дзвінок. Цей день назавжди запам’ятається і для 44 випускників, які прийшли на свою останню шкільну лінійку у Водянську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №1 ім. Ф.О. Окатенка. Привітати школярів, вчителів, батьків із закінченням навчального року прийшли голова Водянської об’єднаної територіальної громади Сергій Єрмаков, юрист-консульт відділу освіти, молоді та спорту Водянської сільської ради Олександра Петренко.
Першим з вітальним словом до учасників урочистого дійства звернувся директор школи Віталій Чорний. Він побажав випускникам, для яких цей день є особливо хвилюючим, зробити правильний вибір, обрати саме той вищий навчальний заклад і ту професію, яка буде до душі, допоможе реалізувати себе та стати успішним громадянином своєї держави. Дирекція школи підвела підсумок роботи за навчальний рік. Були нагороджені грамотами переможці предметних районних олімпіад, конкурсів, а також вручені Похвальні листи учням  за відмінні успіхи у навчанні.
Із щирими словами побажань звернулися до учнів та вчителів сільський голова Сергій Єрмаков, який привітав присутніх із завершенням навчального року, побажав гарного відпочинку учням, набратися яскравих, незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання, а випускникам -  не помилитися у виборі професії. Також Сергій Вікторович вручив почесні грамоти департаменту ос-віти і науки Запорізької обласної держадміністрації переможцям обласних конкурсів «Люби і знай свій рідний край» Марії Степаненко та «Писанковий рай» Матвію Ратєєву, а Марія Лойко учениця 9-Б класу отримала від сільського голови почесну грамоту та премію в розмірі 2000 грн за перемогу в конкурсі «Об’єднаємося ж, брати мої».
З привітальними словами до присутніх звернулася також юрист-консульт відділу освіти, молоді та спорту Олександра Петренко, яка наголосила, що сьогоднішнє свято - радісне й сумне водночас, бо для учнів середнього шкільного віку воно символізує наближення канікул, але для випускників – це початок дорослого життя, завершення безтурботного дитинства. Олександра Олексіївна вручила грамоти відділу освіти, молоді та спорту учням і класам, які здобули перемоги в конкурсах «Козацький гарт», «Джура», «Олімпійське лелеченя», «Інтелектуальний батл» та ДЮП. 
До всіх привітань приєдналися і учні 1-х класів, які побажали випускникам щасливої дороги у дорослому житті. Потому випуск-ники загадали бажання, пустивши у небесну блакить повітряні кульки і виконали останній шкільний вальс.
Після усіх привітань та нагороджень настав довгоочікуваний момент – право дати останній дзвоник надано учням 11-го класу Дмитру Чорному та Дар’ї Шпаковій. Для випускників цей шкільний дзвінок пролунав востаннє, тож побажаємо їм успіхів у самостійному житті, а усім школярам – добре відпочити й набратись сил для здобуття нових знань.
Микола Ященко