Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


ЧАРІВНА ПЛАНЕТА-ДИТИНСТВА

21.jpg

Дитинство наше – в нас одне,
І хай це кожен пам’ятає !
Дитячі душі на Землі
Нехай ніхто не ображає.
Нехай не кривдить діточок
Нехай не лає за провини.
Згадай! Дорослий – ти “синок”
Недавно був також дитина.
Ось і прийшло довгоочікуване літо – чудовий день! Воно дарує нам море квітів, зелені, запахів і прекрасного настрою.
Дитячий ясла-садок «Пролісок» пишається гарною традицією святкувати кожного року День захисту дітей. Він пройшов згідно затвердженого плану, в усіх вікових групах. Вихователями була виконана величезна робота з дітьми: виготовлення атрибутів до таночків, розглядання ілюстрацій картин та читання віршів. Відгадування загадок про літо. Адже цей день - нагадування дорослим про те, що на нашій планеті всі дівчатка та хлопці повинні бути щасливими. Тож давайте оточувати їх любов’ю, турботою і увагою, віддаючи їм тепло своїх сердець!
Для малюків була організована цікава ігрова програма. Усі бажаючі мали змогу прийняти в ній участь. На майданчику лунали пісні та дзвінкий дитячий сміх. Свято розпочалося в урочистій обстановці віршами про садочок, дитинство та піснею про літо. Головним казковим героєм заходу став Незнайко, який порадував малечу веселими іграми, естафетами та хороводами. Діти відгадували загадки, розповідали вірші, танцювали та змагалися в різних естафетах. А на згадку про цей чудовий день літа Незнайко подарував дітям квіти Дружби.
Свято закінчилося конкурсом малюнків на асфальті «Світ дитинства» та веселою дискотекою. Завдяки старанням працівників закладу, дітлахи зарядилися гарним настроєм на весь день!
Валентина ІВАНІНА,
інструктор з фізичного виховання в ясла-садочку
“Пролісок” Благовіщенської ОТГ