Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Міжнародний день захисту дітей – це свято дитинства, радості та безтурботності

4.jpg
3.jpg
2.jpg

Дитинство - найніжніший та найщасливіший час у житті кожної людини. Кожен день наповнений новими відкриттями та пригодами. А у пам‘яті залишаються тільки найяскравіші спогади. 
3 червня 2019 року на території Водянської ОТГ відбулась святково-розважальна програма до Дня захисту дітей. Відділом освіти, молоді та спорту Водянської сільської ради було запрошено творчий колектив Культурно-ділового центру Запорізької атомної електростанції, які організували дітям справжнє свято дитинства.
Розважальна програма була насичена веселими конкурсами та різноманітними танцями. Також на святі було безліч художніх номерів, а саме: колективи «Стріт Шааби», «Дует», «Соло» та солістка студії східного танцю Остапенко Марія – багаторазові переможці Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів, вихованці студії східного танцю під керівництвом Анастасії Патлух. Пролунав на святі і спів вже відомого Ярослава Політова – учасника вокального шоу «Голос. Діти-5».
І на завершення свята всі дітки отримали кульки та солодкі подарунки.
Свято видалось чудове, цікаве, веселе та нагадало нам, дорослим, ще раз, що діти – це цвіт Землі, майбутнє нашої країни і кожного із нас, найдорожчий наш скарб, безмежна радість і щастя.

Аліна Шевченко,
провідний спеціаліст ВОМС