Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Водянська лабораторія відновила свою роботу

6.jpg

У Водянському Центрі первинної медико-санітарної допомоги ще навесні припинила свою роботу лабораторія, яка відносилася до Кам’янсько-Дніпровської ЦРЛ. Тож з того часу мешканці всієї Водянської громади, а це понад 13 тисяч людей, для того, щоб здати необхідні аналізи мусили їздити до райцентру.
Це створювало багато незручностей, а особливо для пенсіонерів. Люди неодноразово зверталися до різних інстанцій, аби вирішити цю проблему, збирали підписи, писали листи. Із таким проханням місцеві мешканці звернулися і до голови Кам’янсько-Дніпровської районної ради Михайла Пригоди. Михайло Васильович розповів нам: «Я прекрасно розумію, що мешканці Водянської громади не мають страждати через усі ці нововведення та реформування в медичній сфері. Можливість на місці зробити хоча б найнеобхідніші та першочергові аналізи – це дуже важлива складова отримання якісного медичного обслуговування. Тому після довгих перемовин ми дійшли згоди із головним лікарем Кам’янсько-Дніпровської ЦРЛ, і з липня лабораторія у Водяному відновила свою роботу».
Як поінформувала нас фельдшер-лаборант Ольга Круть, лабораторія після «перерви» в роботі свій графік не змінила, отже мешканці Водянської громади можуть здавати та отримувати свої аналізи.
Також ми поспілкувалися із активістами місцевої ветеранської організації, які переконані, що така велика громада, як Водянська, просто не може залишатися без лабораторії, саме тому вони вдячні Михайлові Пригоді за допомогу у вирішенні цієї проблеми.
Олеся Данчук