Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти

Турнір з сімейного міні-футболу

Вже стало традицією, щорічно на початку лютого проводити турнір з сімейного міні-футболу присвяченого до Дня визволення села. Так було і цього року. Другого лютого в спортивному залі Водянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. №1 ім. Ф.О.Окатенка пройшов турнір з сімейного футболу. В турнірі прийняло участь 8 сімейних команд, які були розділені на дві підгрупи. До першої підгрупи увійшли команди родин: Косинського В., Окатенка Я., Пригоди В., Концура В. До другої підгрупи: родини Ананьєва Є., Майбороди С., Романюка Р. та Ященка А.
Відкриваючи турнір голова сільської ради Сергій  Єрмаков відзначив важливість проведення таких заходів, їх патріотично-виховне значення для молодого покоління, непорушність військових традицій і пам’яті про тих, хто віддав життя виконуючи військовий обов’язок. Спортсменам і присутнім в залі вболівальникам побажав удачі в спорті та в житті, здоров’я, мирного неба.
До слів привітання приєднався організатор турніру Олександр Жовнаренко, який побажав учасникам гарного настрою, оптимізму та впевненості в перемозі, а усім глядачам отримати масу позитивних емоцій і нових вражень.
По завершенні церемонії відкриття стартували міні-футбольні протистояння, які проходили дуже жваво та емоційно.
Після всіх проведених ігор до півфіналу вийшли чотири команди. Це сім’ї Косинського В., Окатенка Я., Майбороди С., та Ананьєва Є. За вихід у фінал в першій півфінальній грі зустрілися команди Ананьєва Є. та Косинського В. Основний час закінчився з рахунком 2:2 і серія пенальті визначила першого фіналіста – це родина Косинських. У другій півфінальній грі сильнішими була родина Окатенка Я., яка переграла команду Майбороди С., з рахунком 7:4. Третє місце посіла команда Ананьєва Є. За перше місце вийшли поборотися найсильніші команди турніру Косинського В. і Окатенка Я. Перший тайм закінчився з рахунком 1:1, в другому таймі команди обмінялися голами і рахунок став 2:2, але на останній хвилині другого тайму команда Косинського В. забиває гол у ворота суперника і рахунок 3:2. Перемога у сильніших.
По завершенню турніру сільський голова С.Єрмаков вручив переможцю турніру родині Косинського В. кубок,  грамоту і грошову премію, за ІІ місце – Окатенку Я. грамоту і грошову премію, за ІІІ місце – Ананьєву Є. грамоту і грошову премію. Також і команда Майбороди С. отримала грошову премію за волю до перемоги.
 І одразу хочеться зазначити, підводячи підсумки цього сімейного заходу, що ідея проведення в селі ще одного сімейного турні-ру стовідсотково себе виправдовує. І абсолютно всі учасники зійшлися в думці про те, що потрібно розширити діапазон змагань. Поряд з тим, що в селі вже багато років проводяться змагання з сімейного волейболу і футболу, було б добре відновити і змагання з настільного тенісу. Таке починання треба продовжувати, щоб в селі, славному на свої спортивні традиції, на один актуальний та корисний традиційний захід стало більше.
Велика подяка організатору турніру Олександру Жовнаренку, голові сільської ради Сергію Єрмакову за фінансову підтримку та Віталію Чорному за надання спортивної зали для проведення змагань.