Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


культура

Побачення з романсом

11.jpg

Романс - переконливе свідчення високої культури, виняткового поєднання поезії, музики і виконання. Глибокі почуття, найпотаємніші порухи серця панують у невеличкому за розміром творі. Інколи він нагадує невеличке музичне оповідання, інколи - маленьку трагедію, інколи – щоденниковий запис.
Він був і залишається одним з най-улюбленіших у народі жанрів, і сьогодні, як і багато років тому, хвилює людські серця.

Знайомство зблизька: Алла Прилипко

4.jpg

Незвичною видалась травнева зустріч клубу «В кругу друзей», який діє вже другий рік в міській бібліотеці. Бажаним гостем на ній стала талановита поетеса, наша землячка Алла Григорівна Прилипко. Її творчість відома мешканцям нашої громади з публікацій в газеті «Знамя труда» та особистих зустрічей під час проведення різноманітних заходів.

Невеличкі громади Запорізької області можуть отримати гроші на реалізацію культурно-мистецьких проектів.

1.jpg

В Україні стартує проект «Малі міста – великі враження». Це конкурс для невеличких громад та міст з населенням до 50 тисяч осіб. Його основна мета — збереження культурної спадщини та впровадження нових креативних проектів.

Цього року Уряд виділив на реалізацію конкурсу чималу суму — 50 млн грн. Для порівняння, у 2018-му 8 громад-переможців отримали по 500 тисяч гривень. Збільшення фінансування стало можливим завдяки наполегливій роботі Асоціації міст України.

В финал «Голос страны-9» вошла наша Карина Арсентьева! Поздравляем! 

3.jpg

Все жители района, города Каменки-Днепровская с нетерпением ждали выступления нашей землячки – Карины Арсентьевой в финале «Голос страны – 9» на канале 1+1.
В группах соцсетей, в частности, в Вайбере, в Фейсбуке, Инстаграм, Твиттере призывали не только друзья и знакомые проголосовать за Карину, а просто земляки, при этом живущие вдали от родного дома, а потом стали показывать свои SMS-ки, отправленны за Карину, а вернее – полученные ответы на SMS. 

Театр-це життя

2.jpg

В закладі дошкільної освіти ясла-садка «Сонечко» Водянської ОТГ згідно річного плану з 25.03. по 29.03.2019р. пройшов тиждень театру. Цілий тиждень у житті дітей був присвячений подорожі в чарівний світ театру. Завдяки цій подорожі, вихованці ДНЗ пізнали театр не лише розумом, але і серцем.
Дошкільний вік - це період, коли у дитини починають формуватися смаки, інтереси, певне ставлення до навколишнього, тому дуже важливо вже дітям цього віку показувати приклади дружби, правдивості, чуйності, винахідливості, хоробрості. Для здійснення цих цілей театр має великі можливості.

«Надвечір’я» завжди на висоті!

7.jpg

23-24 березня 2019 року в місті Вінниця відбувся IІ етап Національного Чемпіонату України з Фольклору «EURO FOLK». Фестиваль проводиться у рамках Міжнародного конкурсу «Таланти 21 століття» під егідою Європейської Асоціації Фольклорних Фестивалів — ЕAFF та офіційного партнера UNESCO.
У фестивалі взяли участь колективи з усієї України в номінаціях автентичного фольклору (пісні, танці, обряди, звичаї), сучасної обробки фольклорних пісень і танців та інструментальної музики.

Чергова перемога Карини

2.jpg

Минулої неділі наша Карина Арсєнтьєва здобула наступну перемогу, тепер в нокаутах, і вийшла в прямі ефіри.
У десятому ефірі шоу “Голос країни 9” пройшли перші вокальні нокаути, визначилися вісім чвертьфіналістів з команди Потапа і Дмитра Монатика.

Номер Карини Арсєнтьєвої здивував всіх, адже вона переспівала арію Діви Плавалагуни з фільму Люка Бессона “П’ятий елемент”. На сцені Карина сказала, що її викладач по вокалу не рекомендував їй виконувати цю пісню, так як вважав, що дівчина не впорається. На шоу “Голос країни 9” Карина довела протилежне і пройшла в прямі ефіри.

Зразковий театр – зразковий концерт

1.jpg

Нарешті відбувся концерт за участю нашої землячки Карини Хачатурової. Зразковий шоу-кліп-театр «Будьмо разом» та шоу-гурт «ALIVE» (учасницею якого є Карина), з програмою «Подорож у пісню», завітав до Енергодару 16 березня, а в Кам’янку-Дніпровську – 17 березня.

Поэзии женская душа

5.jpg

Каждый год 21 марта во многих странах мира отмечается Всемирный день поэзии. Сегодня уже невозможно представить нашу жизнь без поэзии. Без поэтов-классиков и современных авторов. Насколько бесцветнее стала бы наша, и без того нелегкая жизнь, без магии и музыки поэтического слова. День поэзии - это повод поздравить поэтов и почитателей их таланта. А также людей, которые не слагают стихов, но могут сказать, что поэзия живет у них в душе.

Популяризуємо культурну спадщину рідного краю разом!

1.jpg

З метою пошуку та підтримки здібних, обдарованих та талановитих дітей і молоді, патріотичного і громадянського виховання дітей, збереження культурної спадщини в Україні, популяризації мистецтва писанкарства в Україні, творчого розвитку дітей та юнацтва, залучення учнівської молоді до кращих традицій національного мистецтва, подальшого розвитку і підтримки талановитих і творчих колективів та окремих авторів, з 8 до 15 березня 2019 року на території Водянської ОТГ проходили відбіркові етапи Всеукраїнської виставки-конкурсу з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби