Главная


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


интересные факты

Наши могут не только выращивать замечательные овощи, но и петь так, что Европа стоя аплодирует.

f_01.jpg

Это я о выступлении Сергея Шестопалова и Дарьи Рукиной на фестивале «Русская душа» в Германии. Кстати, песню «Сало блюз» Сергей спел, что называется под бурные овации зрителей. И сегодня наш рассказ о нем, Сергее Шестопалове, у которого 4 марта в Доме детского творчества будет концерт. Кто это? Думаю, наши читатели знают не понаслышке.

Робота існує для тих, хто її шукає

f_04.jpg

В складні часи сьогодення ще існують підприємства, які спроможні розширювати діяльність. Кам’янсько-Дніпровський районний центр зайнятості з радістю допомагає таким роботодавцям в укомплектуванні вакансій.

Спільно до мети

f_05.jpg

Кожен день до Кам’янсько-Дніпровського центру зайнятості та Управління со-ціального захисту населення звертаються люди, які потребують допомоги в сприянні в працевлаштуванні, а також соціальної, матеріальної, юридичної. Серед них є і ті, яким ця допомога найпотрібніша, – це особи з числа вимушено-переміщених осіб. Протягом 2014 року в Кам’янсько-Дніпровський центр зайнятості звернулися 25 осіб з числа переселенців, 6 з яких були працевлаштовані. І це не просто цифра. За кожною з них стоїть людина з її проблемами, переживаннями та успіхами.

В помощь огороднику

f_06.jpg

Как избежать распространённых ошибок весной
Овощной сезон 2015 года уже начался: многие земляки посеяли томаты, а кто-то уже вовсю занимается пикировкой. Всё чаще в нашу редакцию обращаются с насущными вопросами, которые мы переадресовали Н.С. Сероштану.

ТРАГІЧНА СТОРІНКА НАШОЇ ІСТОРІЇ

f_02.jpg

Кожен рік 15 лютого біля пам’ятника воїнам-афганцям в місті Кам’янка-Дніпровська збираються ветерани Афганської війни, керівники району, громадяни міста для того, щоб віддати шану пам’яті загиблим під час виконання інтернаціонального обов’язку.

ПАМЯТЬ О ДАЛЕКОЙ АФГАНСКОЙ ВОЙНЕ ЖИВА

F_03.jpg

15 февраля 1989 года для многих стал днём, когда кончился счёт потерям наших солдат в Афганистане. Тяжёлый, печальный итог. Память о многих парнях, не вернувшихся с той войны, память о тех, кто ушёл из жизни в мирное время будет вечной.

Люби и знай родной свой край!

F_04.jpg

Людям необходимо знать историю своего народа, своей малой родины, своей страны. Глубоко неправы те, кто считает ее лишь набором красивых легенд, бесполезных для практической жизни. История наравне с религией, культурой и языком является базовой ценностью любого народа. Не случайно, если нацию хотят поставить на колени, то первым делом искажают ее историю.

НЕ ПОГАСИТИ ПАМ’ЯТІ ВОГОНЬ

f_06.jpg

Все далі і далі відходять грізні роки Великої Вітчизняної війни, але ніколи не згасне пам’ять про тих, хто, не задумуючись, віддав своє життя в ім’я Свободи. 6 лютого наше село відзначало 71-шу річницю визволення с. Водяне від німецько-фашистських загарбників.

Рік після Майдану Гідності: боротьба за незалежність триває

f_07.jpg

Кінець лютого – вікопомна для нової української історії дата. Ще на початку минулого року більшість з нас не вірила, що за кілька місяців Віктор Янукович, який вбудував таку потужну вертикаль влади та махину силових органів, з ганьбою тікатиме з України немов дрібний злодюжка. Ніхто не здогадувався, що заради свободи цілого народу бруківку у центрі Києва заллють своєю кров’ю новітні мученики – герої «Небесної сотні». І вже напевне ніхто не міг уявити, що після кривавих подій на Майдані на нас чекатиме війна, у жертву якій ми принесемо тисячі смертей і поламаних доль.

Подяка за турботу

За ініціативою голови Кам’янсько-Дніпровської районної державної адміністрації Миколи Бєлікова, при підтримці служби безпеки України в Запорізькій області та районного відділу ГУ МВС України в Запорізькій області, при в’їзді в район, з боку Херсонської області, перед селом Велика Знам’янка облаштований контрольно-пропускний пункт. Його мета - не допустити проникнення в Кам’янсько-Дніпровський район диверсійних груп, нелегальної зброї, запобігання шпигунській та терористичній діяльності.