Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


warning: Creating default object from empty value in /home/nadmin/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

интересные факты

На Каховське водосховище повернулася «Ракета»

9.jpg

У середу, 14 червня, понад 300 дітей з батьками, ветерани та пенсіонери з Енергодару, Кам’янсько-Дніпровського, Великобілозерського і Василівського районів отримали унікальну можливість безкоштовно покататися на легендарному швидкісному судні типу «Ракета» від підприємства «НІБУЛОН». Захоплююча подорож Каховським водосховищем відбулася завдяки народному депутату Володимиру Бандурову.

Ностальгия и шаг в будущее

8.jpg

14 июня для ветеранов труда и их внуков, а также участников войны, детей войны, пенсионеров Каменско- Днепровской территориальной громады, г. Энергодара, с. Великая Белозерка, города Васильевки была организована экскурсия по СП ООО «НИБУЛОН» с одновременной прогулкой на быстроходном катере по Днепру.

Доріг щасливих і дзвінких

6.jpg

Зібрались дружно ми на свято
Сьогодні, в урочистий час,
Щоб вам удачі побажати
Бо наш садочок проводжає вас.

В дитячому садку «Пролісок» села Благовіщенка 26 травня відбувся випускний вечір старшої групи «Казка». Привітати випускників прийшли не тільки їх рідні та найменші вихованці дитячого садка, а й голова сільської ради Л.С. Дрязгіна. Людмила Семенівна привітала випускників зі святом та подарувала поїздку до Запорізького цирку.

Діти – квіти України

5.jpg

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято - День захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомогає твердо стати на ноги.

До 100-річчя Генерального Секретаріату Української Центральної Ради

Комітет Центральної ради на засіданні 15 червня 1917 року ухвалив організувати Генеральний секретаріат Української Центральної ради, який має завідувати справами внутрішніми, фінансовими, продовольчими, земельними, хліборобськими, міжнаціональними і іншими в межах України і виконувати всі постанови Центральної ради, які цих справ торкаються. На цих же засіданнях було ухвалено призначити: головою Генерального секретаріату і генеральним секретарем внутрішніх справ – В.К. Винниченка, генеральним писарем – П. Христюка, генеральним секретарем фінансових справ – Х.А.

Вибір професії починається з дитячого табору

3.jpg

З початком літа пожвавішало в дитячому таборі «Чайка». Майже сотня дітей різного віку заїхали відпочивати на березі лиману. Фахівці Кам’янсько-Дніпровського районного центру зайнятості традиційно збагачують дозвілля відпочиваючих профорієнтаційною інформацією.

Зустріч випускників школи двох століть

2.jpg

26 травня 2017 року прозвучав останній дзвоник для випускників ЗОШ села Агаймани Іванівського району, Херсонської області.
На початку урочистого свята прозвучав гімн України та поздоровлення директора школи Раїси Миколаївни Єльцової. Зі словами привітання також виступив голова сільської ради Володимир Миколайович Сушко, який побажав випускникам школи найкращого майбутнього, вручив подяку і значну грошову допомогу на розвиток школи.

Учні шкіл змагаються ідеями для облаштування своїх міст

5.jpg

Навчальні заклади Запорізької області долучилися до Всеукраїнського освітнього проекту «Відкривай Україну», який розпочав свою роботу з вересня 2016 року. Його організатори - Благодійний фонд «Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну» за підтримки Міністерства освіти і науки України – поставили за мету створення онлайн та офлайн середовища для розвитку підлітків малих міст України, у якому вони набудуть необхідних компетентностей та отримають можливість реалізувати командними силами власну ідею у своєму місті.

В Шри-Ланку поедет житель села Водяное

12.jpg

27-28 мая состоялось мероприятие в агроцентре «Агрополис» - ярмарка распродажа семян, удобрений, торфа, пленки и средств защиты растений. Здесь же были ведущие специалисты и представители всех фирм и компаний, чьи товары были выставлены на распродажу, они консультировали, совершенно бесплатно, по методикам выращивания овощей, знакомили с новыми гибридами, средствами защиты растений, отвечали на вопросы покупателей.