Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


интересные факты

Трудові відносини між ФОП і найманим працівником: від А до Я"

jpg.

Фізичні особи-підприємці (ФОП) становлять досить вагому частку від усіх роботодавців. Втім, не завжди оформлення трудових відносин ФОПа з працівниками відбувається в повній відповідності з вимогами законодавства. При цьому слід мати на увазі, що на фізичних осіб-підприємців поширюються ті ж нормативно-правові акти, які регулюють підприємницьку діяльність, що й на юридичних осіб, якщо інше не встановлено законом або не випливає із суті відносин (ст. 54 Цивільного кодексу України).

Карантин – не завада працевлаштуванню

За період карантину з 12.03.2020 року по 28.10.2020 року статус безробітного отримали 28,5 тис. осіб (на 28% більше, ніж за аналогічний період минулого року – 22,3 тис. безробітних).
У порівнянні з першим етапом карантинних заходів, темпи реєстрації безробітних значно уповільнились. Якщо у квітні 2020 року в середньому по області щоденно статус безробітного отримували 393 особи, у травні – 223 особи, у червні – 176 осіб, то у вересні – 147 осіб.

Майже мільйон мешканців Запорізького регіону знайшли роботу за сприяння служби зайнятості

 обласна служба зайнятості.jpg

В першу неділю листопада в Україні відзначається день працівника соціальної сфери України.

Легальна робота: плюси в оплаті праці

1.jpg

В умовах карантину чимало громадян стали розмірковувати щодо можливих переваг офіційного працевлаштування. Адже, уклавши трудовий договір з роботодавцем, працівник має право на отримання лікарняного та допомоги по безробіттю, а також - захист від раптового звільнення.

Михайло Пригода: нешаблонна робота з акцентом на людей - це моє

jpg.

Вже після цих місцевих виборів у нас буде інший голова району, вже Василівського. Тому у нас є історична можливість поспілкуватися з головою Кам’янсько-Дніпровської районної ради, яка, разом з нашим районом, вже скоро увійде в сучасну історію України. Про майбутнє представництво Кам’янсько-Дніпровського району в Василівському ми вирішили поговорити з чинним головою нашої районної ради Михайлом Пригодою. Розмова вийшла не тільки про це.

Задля забезпечення безпеки і обороноздатності нашої країни

1.jpg

Минулої п’ятниці відбулася координаційна нарада першого заступника Кам'янсько-Дніпровської районної державної адміністрації Ірини Зикової та районного військового комісара Кам'янсько-Дніпровського районного військового комісаріату Володимира Богачова, із залученням голів міської та сільських рад (об'єднаних територіальних громад), керівників підприємств, установ та організацій Кам'янсько-Дніпровського району, з приводу проведення на належному рівні позапланових навчальних зборів військовозобов'язаних.

Підводимо підсумки роботи за рік

7777.jpg

За перший рік роботи, депутатом із різних фондів державного бюджету та програм було додатково залучено до місцевих бюджетів округу 89,9 млн гривень.
Було залучено кошти із Державного фонду регіонального розвитку:

– на реконструкцію стадіону за адресою: Запо-різька область, Оріхівський район, смт Комишуваха, вул. Зарічна, 33а у сумі 16,1 млн грн (загальна вартість об’єкту 17,9 млн грн);

С любовь к малой Родине Знакомьтесь: вышла в свет книга Леонида Иванова «Большая Знаменка. Мифы и быль»!

1.jpg

Леонид Иванов – уроженец села Великая Знаменка (газета «Новини дня» от 21 февраля 2019 года «Восстановление имен и судеб – это не просто хобби, а дело его жизни») написал книгу «Большая Знаменка. Мифы и быль», опираясь на документальные сведения и воспоминания земляков, о героической и драматической борьбе подпольщиков родного села в годы немецко-фашистской оккупации (1941 – 1944 гг.).

Они строили дороги основательно

1.jpg

На странице «Большая Знаменка» в Фейсбук Василий Федорченко разместил два фото, о которых написал:
«Мостовщики. Большая Знаменка. 60-е гг. Посредине - Михаил Петрович Федорченко, мой отец. Он в составе строительно-дорожной бригады, как и другие, стоя на коленях, мостил дороги по улице Ленина, в переулках Аптечном, Почтовом и др. Справа - Баранов Матвей Семёнович, папа участницы группы "Большая Знаменка" Любы Берёзовой.

Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, що був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році. Торгівля людьми є однією із актуальних проблем сучасного світу і може статись з кожним незалежно від статі, віку, освіти чи соціального статусу людини.