Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


образование

Шановні вчителі!

10.jpg

Вітаю Вас із професійним святом – Днем вчителя!
Прийміть найщиріші вітання із професійним святом – Днем працівника освіти!

У цей святковий день прийміть щиру вдячність за Вашу невтомну працю, за високе служіння обраній професії, за Ваші терпіння і талант, що так щиро і щедро передаєте учням. Ваша місія почесна і складна – створити із дитини громадянина, розкрити перед учнем безмежний світ знань, допомогти в обранні життєвої дороги і навчити впевнено крокувати нею з відчуттям гордості за себе і рідний край.

НА ГОСТИНИ ДО КНИЖОК ЗАВІТАВ ДИТСАДОК

10.jpg

10 вересня до КЗ «Камянсько-Дніпровська публічна бібліотека» завітали маленькі відвідувачі, які незабаром стануть її читачами – діти з дитячого садка «Барвінок» разом з вихователем Ю.М.Юревич.

ОБИРАЄМО ПРОФЕСІЮ РАЗОМ!

8.jpg

В рамках проведення «Місячника зайнятості молоді» та з метою популяризації робітничих професій, за ініціативою Кам’янсько - Дніпровської районної філії, було проведено презентацію державного навчального закладу «Дніпрорудненського професійного ліцею» для учнів 8 та 9 класів Кам’янсько-Дніпровської ЗОШ I-III ступенів №3.

Знания - единственное, что требуется человеку

14.jpg

В каждой стране, в городе, поселке, на каждой улице и в каждом доме, каждый ребенок ждет окончания летних каникул. Ведь начало учебного года для детей - это не только уроки, домашние задания и оценки. Новый учебный год всегда несет в себе ожидание новых встреч с друзьями и знаниями, интересных историй и небылиц, школьных перемен и уроков с любимым учителем.

З чудовим святом – Днем Знань!

11.jpg

2 вересня 2019 року у філії Великобілозерського навчально-виховного комплексу №1 Великобілозерській ЗОШ І-ІІ ступенів № 5 традиційно пройшла вереснева зустріч шкільної родини, присвячена Дню Знань, яка сповістила учнів, батьків та вчителів про початок нового 2019-2020 навчального року. 

Крок з дитинства в майбутнє

5.jpg

Промайнуло веселе літо і настала осінь — пора навчання. Діти йдуть до школи, щоб знову сісти за шкільні парти і здобувати знання. Школярі стають старші на рік, а для цьогорічних першачків і одинадцятикласників 2 вересня 2019 року — особлива подія. Для малюків з дитсадочка відбувається все вперше — перший клас, перша вчителька, Букварик, перша парта, перші шкільні будні. А для учнів одинадцятого класу цей навчальний рік — останній у шкільному житті, вони — майбутні випускники 2020 року.

Серпнева конференція освітян Водянської громади

2.jpg

Напередодні нового навчального року, на базі КЗ «Водянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 ім. Ф.О. Окатенка», 29 серпня 2019 року, пройшла традиційна серпнева конференція педагогічних працівників дошкільної та загальної середньої освіти Водянської об’єднаної територіальної громади, присвячена підбиттю підсумків роботи за 2018/2019 навчальний рік та визначенню стратегічних напрямів розвитку системи освіти Водянської ОТГ у 2019/2020 навчальному році.

51-й перший дзвоник

6.jpg

Зустріч зі справжньою людиною — людиною з великої літери, завжди лишає в душі відчуття світла, торжества добра над злом, відчуття надії. Особливо це важливо для дітей, адже вразливе дитяче серце здатне зберегти пам’ять про таку зустріч на все життя. Тому Вчитель просто не має права не бути Людиною.
На жаль такою високою мірою можна виміряти далеко не кожного представника цієї професії, особливо сьогодні. Тим більш приємною є нагода зустрітися саме з Вчителем, саме з Педагогом — з Людиною.

Чи відповідатиме Міністерство фінансів за закриття шкіл та звільнення вчителів?

У сфері загальної середньої освіти необхідно економити кошти. У цьому впевнені представники Уряду.

При цьому треба піднімати заробітну плату вчителям.
Проектом постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників і установ освіти і науки» передбачено зростання оплати праці педагогів у 2020 році на 20–70%. Далі — поетапне підвищення протягом 2021–2023 років. Планується, аби у 2023 році посадовий оклад освітян зріс до чотирьох прожиткових мінімумів.

Успіхів вам, дорогі випускники!

10.jpg

Ось і закінчився ще один навчальний рік в Благовіщенській загальноосвітній школі ...важкий, повний емоцій і переживань, але нам завжди є що пригадати.
28 травня для випускників початкової школи відбувся святковий захід, де вони заспівали пісень, виконали улюблений танок зі шляпами, говорили слова подяки батькам та своїй першій вчительці Оксані Володимирівні Ушаковій.