Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


новости

Ділова зустріч на потребу дня

11111.jpg

Зроблено перший крок назустріч один одному. Усі зрозуміли, що спілкуючись можна не лише почути про проблеми, а й швидко знайти шляхи їхнього вирішення спільними зусиллями.

Більше 13 тисяч працівників Запорізької області отримають компенсацію зарплати за період карантину

jpg.

Постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 306 затверджено ПОРЯДОК надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

ПОРЯДОК ЗВІЛЬНЕННЯ ПРАЦІВНИКІВ У ЗВ'ЯЗКУ ЗІ СКОРОЧЕННЯМ ШТАТУ

Правові підстави звільнення:
Відповідно до п.1 ст.40 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП) трудовий договір, укладений на невизначений строк, а також строковий трудовий договір до закінчення строку його чинності, можуть бути розірвані роботодавцем, зокрема, у випадку змін в організації виробництва і праці, в тому числі ліквідації, реорганізації, банкрутства або перепрофілювання підприємства, скорочення чисельності або штату працівників.
Таке звільнення відповідно до ч.2 ст.40 КЗпП допускається, якщо неможливо перевести працівника, за його згодою, на іншу роботу.

Покрокова інструкція: як підприємцю без найманих працівників отримати допомогу по частковому безробіттю

Державна служба зайнятості презентує покрокову інструкцію: як ФОПу без найманих працівників отримати допомогу по частковому безробіттю. Усього шість простих кроків.
 Зверніться до центру зайнятості за місцем сплати ЄВ упродовж 90 днів з моменту зупинення чи скорочення діяльності.

 Далі – підготуйте необхідний пакeт документів:
 заява на отримання допомоги в довільній формі;
 копія наказу з датою зупинення чи скорочення діяльності;
 довідка про сплату ЄВ за останніх 6 місяців;
 відомості до Додатку 2 Порядку.

Легалізація праці – одне із основних завдань нашої держави.

Шановні роботодавці, звертаємо вашу увагу на необхідність легалізації праці найманих працівників. В теперішній час політика нашої держави направлена на посилення відповідальності за порушення в сфері трудового законодавства.
13 січня 2015 року вступив в законну дію Закон України №77-VIII від 28.12.2014 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного страхування та легалізації фонду оплати праці».

Коли очікувати стабілізації ринку праці

1.jpg

Протягом січня-травня 2020 року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 64,2 тис. безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості, що на 2,8% більше минулорічного показника аналогічного періоду.

ЗНОВУ ЙДЕМО НА ТРАСУ! ЧИ НАДОВГО?

4.jpg

У Водянській сільській раді відбувся розгляд звернення приватного підприємця Валентини Миколаївни Живогляд, до якої звернулося понад 128 мешканців села Водяне і Кам’янсько-Дніпровського району, зацікавлених у відкритті оптового овочевого ринку в селі Водяне. Але як виявилося, не все так просто.

ОПЕРАТИВНО ТА ВЛАСНИМИ СИЛАМИ

3.jpg

На засіданнях Оперативного штабу з дотримання профілактичних і протиепідеміологічних заходів та недопущення поширенню на території Кам’янсько-Дніпровської міської ОТГ коронавірусу COVID-19, голова громади Володимир Антоненко неодноразово зазначав, що кожен працівник та службовець підприємств та установ громади має бути забезпечений засобами індивідуального захисту (ЗІЗ) та дезінфікуючими засобами. Адже ці люди виконують свої службові обов’язки та забезпечують сталу життєдіяльність нашої громади під час карантину і оголошеної надзвичайної ситуації.

Призываем всех – не поддаваться панике!

2.jpg

Первого апреля в актовом зале КНП «Каменско-Днепровская ЦРБ» состоялся брифинг для журналистов газет «Новини дня» и «Знамя труда». Спикерами этого мероприятия были – Оксана Анатольевна Шупарская, временно исполняющая обязанности директора и Алексей Васильевич Любчик - заведующий отделением анестезиологии и интенсивной терапии.